Abakon hurtownia budowlana dawniej... Axiom.
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595

Program partnerski Abakon

Rabaty i korzyści

Program partnerski Abakon skierowany jest do firm wykonawczych, które stale zaopatrują się w materiały budowlane i potrzebują sprawdzanego partnera. Jeżeli szukasz kogoś, kto nigdy Cię nie zawiedzie, zawsze doradzi i zrozumie Twoje potrzeby, to jesteś w dobrym miejscu. Wejdź z nami we współpracę!
Program partnerski Abakon

Bliska współpraca

Same korzyści

Abakon oferuje Program Partnerski, który pozwala uzyskać dostęp do nowoczesnych technologii i najlepszych materiałów budowlanych. Współpraca z nami przynosi korzyści finansowe, które mogą wpłynąć pozytywnie na rentowność Twojej firmy. Aby skorzystać z programu, należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym Abakon i zapytać o szczegóły. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz kupować wygodniej i bardziej opłacalnie, a także cieszyć się wyjątkowymi warunkami współpracy.


Bliska współpraca

Zapraszamy do kontaktu

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. Z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!


Odwiedź nas na @HurtowniaAbakon @AbakonHB @AbakonHB

© Copyright Abakon HB Sp. z o.o. '2024

Realizacja strony weboski

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.