Abakon hurtownia budowlana dawniej... Axiom.
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595

Porady i artykuły

Porady slider
Dzień dobry! Zastanawiasz się jakie materiały budowlane do budowy domu wybrać? Albo jak wyciszyć pokój? A może chcesz dowiedzieć się, które farby do ścian zewnętrznych są najlepsze? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym poradniku. Naszą misją jest wyposażenie Cię w wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, aby pewnie zmierzyć się z każdym projektem budowlanym.

Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, nasze praktyczne poradniki pomogą Ci osiągnąć sukces w Twoich projektach. Skorzystaj z naszej wiedzy, aby realizować swoje marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Porady budowlane i remontowe tworzą nasi pracownicy, którzy na co dzień pomagają klientom Abakon HB. Tobie również służą radą. Miłej lektury :-)

Program Czyste Powietrze Program Czyste Powietrze
Dotacja na termomodernizację z hurtownią budowlaną Abakon do 136 200 zł netto!

Odwiedź nas na @HurtowniaAbakon @AbakonHB @AbakonHB

© Copyright Abakon HB Sp. z o.o. '2024

Realizacja strony weboski

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.