Abakon hurtownia budowlana dawniej... Axiom.
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595

Kariera

Chcesz do nas dołączyć? Oferty pracy

W naszej firmie zatrudnienie mogą znaleźć przedstawiciele handlowi, specjaliści od wszelkich dziedzin budownictwa, osoby od obsługi klienta, magazynierzy i inni. Hurtownia budowlana Abakon to miejsce przyjazne pracownikom, w którym każdy czuje się dobrze i czerpie przyjemność z tego co robi.

Slider kariera

Dlaczego warto u nas pracować?

Hurtownia budowlana Bielsko-Biała

Abakon Hurtownia Budowlana to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które zawsze stawia na jakość i innowacyjność. Jeśli szukasz pracy w firmie, która oferuje nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, to jesteś w odpowiednim miejscu. U nas zawsze panuje przyjazna atmosfera, a każdy pracownik ma możliwość wpływania na rozwój firmy i realizacji swoich pomysłów. Dołącz do nas, a przekonasz się, że praca może być nie tylko obowiązkiem, ale również źródłem satysfakcji i sukcesu.

Dlaczego warto u nas pracować
5367 Różnych produktów na stanie
191 Producentów
30 Lat doświadczenia w branży budowlanej
1743 m2 wewnętrznych przestrzeni magazynowej
8 Wózków widłowych
1250 Obsługiwanych firm
1800 mb sprzedanego komina ceramicznego
6532 m2 zewnętrznych przestrzeni magazynowych

Hurtownia Budowlana Abakon w liczbach

Zadowolony pracownik

Zadowolony pracownik

to usatysfakcjonowany klient

W Abakon HB klient jest najważniejszy, a żeby był zadowolony z naszych produktów i usług, to pracownik musi być dobrze traktowany. Oznacza to, że troszcząc się o klientów, tak samo dbamy o nasz zespół. Inaczej nie jest możliwe rzetelne i profesjonalne obsługiwanie zamówień i pomaganie ludziom w remontach, budowie ich domów, siedzib firm, czy innych nieruchomości. Dlatego realizujemy szkolenia pracowników, organizujemy wypady integracyjne i stawiamy na szczerość w komunikacji wewnętrznej. Poznaj Abakon wchodząc na stronę o nas lub skontaktuj się jeżeli jesteś zainteresowany pracą.
Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. Z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!


Odwiedź nas na @HurtowniaAbakon @AbakonHB @AbakonHB

© Copyright Abakon HB Sp. z o.o. '2024

Realizacja strony weboski

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.