Abakon hurtownia budowlana dawniej... Axiom.
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595

Promocje w Hurtowni Abakon

Najniższe ceny
Najwyższa jakość!

Cieszymy się, że możemy oferować klientom nie tylko korzystne oferty i promocje, ale także najnowsze produkty, które stale wzbogacają naszą gamę produktową.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszych obecnych i poprzednich promocji oraz najnowszymi nowościami, które warto poznać.

baner promocji

Aktualne promocje

Witajcie w naszym sklepie budowlanym! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom nie tylko wysokiej jakości materiały budowlane, ale także korzystne oferty i promocje, które sprawiają, że budowanie staje się jeszcze bardziej opłacalne.
Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując przy tym z jakości.

gazetka maj/czerwiec
gazetka maj/czerwiec2

Nasze magazyny

Bielsko-Biała, ul.Straconki 115

Bielsko-Biała, ul.Piekarska 203

Strefy handlowe

Partnerzy

Odwiedź nas na @HurtowniaAbakon @AbakonHB @AbakonHB

© Copyright Abakon HB Sp. z o.o. '2024

Realizacja strony weboski

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.