Abakon hurtownia budowlana dawniej... Axiom.
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595
Bielsko-Biała, ul. Straconki 115 885 019 595

Dzień otwarty


Po udanej zeszłorocznej edycji dnia otwartego, która spotkała się
z bardzo pozytywnym przyjęciem i zainteresowaniem,

mam zaszczyt zaprosić Cię na II DZIEŃ OTWARTY naszej firmy.
Dzień otwarty

Zaproszenie

Z olbrzymią radością, chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasz II dzień otwarty "od fundamentu aż pod klucz"

Będzie dla nas wielką przyjemnością spędzić ten czas z Wami podczas wspólnego grillowania oraz poszerzania wiedzy na temat produktów i technologii naszych dostawców.

Nasz cel


Celem organizacji dnia otwartego jest ponowne stworzenie wyjątkowego wydarzenia, które przyciągnie osoby o bogatym doświadczeniu w branży budowlanej oraz wszystkich zainteresowanych budową i remontem - od fundamentów aż po dach. Pragniemy utworzyć przestrzeń, w której nasi klienci i wykonawcy będą mogli odkrywać nowe możliwości, zdobywać cenne wskazówki od doświadczonych ekspertów oraz dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi profesjonalistami branży budowlanej.

Chcemy, aby wydarzenie to nie tylko było okazją do handlu i promocji, ale również stanowiło platformę do budowania relacji i współpracy. Naszym celem jest zacieśnienie więzi z klientami, dostarczając im wartościowej wiedzy i wsparcia w ich projektach budowlanych. Dążymy do bycia nie tylko dostawcą, lecz także partnerem, który wspiera swoich klientów na każdym etapie ich działań.

Planujemy zorganizować różnorodne działania podczas tego wydarzenia, takie jak prezentacje produktów, praktyczne warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami oraz konkursy. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zaangażowania i korzyści z udziału dla wszystkich uczestników. Chcemy, aby każdy opuścił naszą hurtownię z nowymi pomysłami, inspiracją i satysfakcją z przeżycia tego wyjątkowego dnia otwartego.


Poznaj harmonogram wydarzenia

Poznaj harmonogram wydarzenia


Rozpoczęcie

Rozpoczęcie

powitanie gości i otwarcie wszystkich stanowisk
Prezentacje

Prezentacje

Prezentacje producentów
Konkurs

Konkurs

Przeprowadzenie konkursu

Prezentacje

Prezentacje

Prezentacja producentów
Rozwiązanie konkursu

Rozwiązanie konkursu

Wyłonienie zwycięzców konkursu przez jury
Prezentacje

Prezentacje

Prezentacje producentów
Zakończenie

Zakończenie

Oficjalne zakończenie i pożegnanie

Co na Was czeka?


Odwiedź nas na @HurtowniaAbakon @AbakonHB @AbakonHB

© Copyright Abakon HB Sp. z o.o. '2024

Realizacja strony weboski

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Abakon HB Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.